Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

100 tys. zł dla parafii w Duczyminie na remont w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP!

Bardzo dobra wiadomość dotarła do proboszcza Parafii pw. św. Jana Nepomucena w Duczyminie księdza Marka Pszczółkowskiego oraz burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beaty Szczepankowskiej.
Staraniami księdza proboszcza Marka Pszczółkowskiego i przy wsparciu burmistrz Beaty Szczepankowskiej, Sejmik Województwa Mazowieckiego udzielił z dodatkowej puli, dotacji w wysokości 100 tys. zł dla Parafii pw. św. Jana Nepomucena w Duczyminie, na “Renowację tynków wewnętrznych i sufitu trzcinowego w nawie głównej Kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Duczyminie”.
Tym samym, Kościół w Duczyminie znalazł się wśród sześciu podmiotów w województwie mazowieckim, którym Sejmik udzielił dodatkowych dotacji w roku 2020 na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na obszarze województwa mazowieckiego.
Gratulujemy księdzu Proboszczowi Markowi Pszczółkowskiemu i dziękujemy marszałkowi Adamowi Struzikowi, przewodniczącemu Ludwikowi Rakowskiemu i Sejmikowi Województwa Mazowieckiego.
IP, UMiGCh

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Slider