Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Reklama

Slider

130 tysięcy złotych kar za załamanie ograniczeń w stanie epidemii koronawirusa

Aż 11 mieszkańców powiatu przasnyskiego zostało ukaranych karami pieniężnymi za niestosowanie się do ograniczeń, nakazów i zakazów obowiązujących w walce z epidemią wywołaną przez COVID-19. Łączna kwota kar to 130 tysięcy złotych.

Kary wobec mieszkańców naszego powiatu zostały wystosowane na podstawie Decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przasnyszu z dnia 8 kwietnia 2020 roku.
— Zgodnie z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przasnyszu, karami pieniężnymi w kwocie 5, 10, 20 i 25 tysięcy. złotych zostało ukaranych, aż 11 mieszkańców powiatu przasnyskiego. Największe dwie kary pieniężne w kwocie 20 i 25 tysięcy złotych, będzie musiał zapłacić 35 letni mieszkaniec Chorzel, który dwukrotnie złamał obowiązujące go przepisy w okresie odbywania kwarantanny
domowej — mówi asp. szt.Krzysztof Błaszczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.
W sumie ukarane osoby, na podstawie Decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przasnyszu, muszą zapłacić kwotę 130 tyś. złotych. Policja apeluje o rozsądek i podejmowanie wspólnych wysiłków w celu zahamowania rozwoju wirusa. Bądźmy ostrożni i stosujmy się do obowiązujących zasad!

IP, KPP Przasnysz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Slider