Poniedziałek, 17 czerwca 2019. Imieniny Laury, Leszka, Marcjana

Chorzele. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

2013-04-18 12:49:19 (ost. akt: 2013-04-18 12:50:40)

Podziel się:

Przy ZSP w Chorzelach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt – Licealiada 2012/2013.

Poziom zawodów był bardzo wysoki. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta wykazywali się niezwykłymi umiejętnościami technicznymi i taktycznymi. Dominującym zespołem wśród chłopców był ZSP w Chorzelach, którego uczniowie zajęli dwa czołowe miejsca. Walka o trzecie miejsce na podium była wewnętrzną sprawą chłopców z ZSP Przasnysz. Osiągnięcia indywidualne przełożyły się również na punktację drużynową. W niej pierwsze miejsce zajęli tenisiści z Chorzel(14pkt.) przed ZSP Przasnysz(12pkt) i LO Przasnysz(10pkt).

U dziewcząt rywalizacja nie przedstawiała się tak klarownie, jak u chłopców. Mimo, że dwa czołowe miejsca zajęły licealistki z Przasnysza, to nie dało im to komfortowej sytuacji w rywalizacji drużynowej. Dziewczęta z ZSP Przasnysz plasując się na trzecim, piątym i szóstym miejscu tylko o punkt przegrały ,,drużynówkę” z LO Przasnysz. Trzecie miejsce w udziale przypadło gospodyniom turnieju.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB