Wtorek, 31 maja 2016. Imieniny Anieli, Feliksa, Kamili

Dwa gole MKS-u i remis w Wyszkowie

2013-04-30 15:00:02 (ost. akt: 2013-04-30 11:04:29)

MKS Przasnysz zremisował na wyjeździe z Bugiem Wyszków mecz rozegrany w ramach 22 kolejki IV ligi mazowieckiej. Gola dla przasnyszan zdobył Jakub Wróblewski. Przasnyszanie zajmują 5 miejsce w tabeli ze strata 2 punktów do wicelidera i 9 do lidera.

Przasnyszanie rozpoczęli znowu zbyt mało skoncentrowani i agresywni w defensywie i już w 3 minucie po rzucie wolnym Bugu, zamykający akcję na lewym skrzydle zawodnik Bugu wygrał główkę, stracił piłkę na 3 metr, a ta trafiła w Konrada Długołęckiego i wpadła do bramki Błażeja Kokosińskiego. Biało niebiescy od 20 minuty złapali swój rytm gry i podkręcili tempo. Piłka szybko krążyła od nogo do nogi, a na prawym skrzydle dobrze radził sobie Łukasz Wróblewski posyłając cięte piłki w pole karne. Miejscowi tylko się bronili.

W 28 minucie po takiej akcji Bartosz karczewski trafił w boczna siatkę, ale dwie minuty później było już 1-1. Karczewski zagrał piłkę do Ł. Wróblewskiego, ten ograł obrońcę i dośrodkował na 10 metr, gdzie Jakub Wróblewski pięknym strzałem głową posłał piłkę w prawe okienko bramki gospodarzy. W 32 minucie Paweł Olszewski po indywidualnej akcji strzelił obok bramki, a po chwili Kamil Rutkowski przedarł się w polu karnym i uderzył ponad bramką. W drugiej połowie Bug próbował zdobyć zwycięskiego gola, ale to akcje przasnyszan były groźniejsze. W 75 minucie sytuacyjny strzał Piotra Piaseckiego z 14 metrów minimalnie poszedł nad bramką, po chwili w dogodnej sytuacji zablokowany został Olszewski, a w 90 minucie ponownie Piaseckiemu zabrakło szczęścia i soczysty strzał z pola karnego minął spojenie. 1 maja o godzinie 11.00 MKS rozpocznie wyjazdowy, zaległy mecz z Wisłą II Płock.

MKS Przasnysz: Kokosiński – Pełkowski, Długołęcki, Łazarz, T. Kamiński (76” K. Kamiński) – Piasecki, Rutkowski, Karczewski, Ł. Wróblewski – J. Wróblewski (85” Płocharz), P. Olszewski