środa, 13 grudnia 2017. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Lekkoatletyczne zmagania szkół średnich

2013-06-22 16:00:00 (ost. akt: 2013-06-21 14:16:09)

Podziel się:

Na przełomie maja i czerwca na Stadionie Miejskim w Przasnyszu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Średnich w Lekkiej Atletyce. Podczas mistrzostw zawodnicy zmagali się w takich konkurencjach jak: pchnięcie kulą, skoku wzwyż, skoku w dal, w biegach: na 100m, 200m, 400m, 800m, 1500m(chłopcy), sztafeta 4x100m.

A oto wyniki:
Chłopcy:
Pchnięcie kulą:
1.Mariusz Dobrzyński (ZSP P-sz)
2.Piotr Zembrzuski (ZSP P-sz)
3.Miłosz Sakowski (Chorzele)
Skok wzwyż:
1.Radosław Czaplicki (ZSP P-sz)
2.Tomasz Pawłowski (ZSP P-sz)
3.Maciej Czaplicki ( LO P-sz)
Skok w dal:
1.Piotr Gadomski (LO P-sz)
2.Krystian Więcek (Chorzele)
3.Patryk Rogalski (Chorzele)
Bieg na 100m:
1.Jarosław Bartnikowski (ZSP P-sz)
2.Sebastian Waleszczak (ZSP P-sz)
3.Daniel Holm (ALO)
Bieg na 200m:
1.Marcin Tekliński (ZSP P-sz)
2.Olaf Oleksik (Chorzele)
3.Patryk Rogalski (Chorzele)
Bieg na 400m:
1.Piotr Ślaski (ZSP P-sz)
2.Daniel Morzyński (ALO)
3.Hubert Furman (ZSP P-sz)
Bieg na 800m:
1.Jarosław Niedźwiecki (ZSP P-sz)
2.Michał Płocharz (ZSP P-sz)
3.Kamil Bulicki (ZSP P-sz)
Bieg na 1500m:
1.Daniel Mocek (ZSP P-sz)
2.Szymon Rupiński (LO P-sz)
3.Marcin Zdunek (Chorzele)
Sztafeta 4x100m:
1.ZSP Przasnysz
2.LO Przasnysz
3.ZSP Chorzele
Klasyfikacja drużynowa chłopców:
1.ZSP Przasnysz
2.ZSP Chorzele
3.LO Przasnysz
4.ALO Przasnysz
Dziewczęta:
Pchnięcie kulą:
1.Magdalena Bielska (ALO)
2.Justyna Ejzak (Chorzele)
3.Agata Kłosińska (Chorzele)
Skok wzwyż:
1.Jolanta Kłodowska (Chorzele)
2.Karolina Rogowska (Chorzele)
3.Gabriela Oleksik (Chorzele)
Skok w dal:
1.Aleksandra Radomska (LO P-sz)
2.Izabela Łojewska (Chorzele)
3.Paulina Dziobek (LO P-sz)
Bieg na 100m:
1.Izabela Łojewska (Chorzele)
2.Natalia Kossakowska (ZSP P-sz)
3.Dominika Kuśmierczyk (ALO)
Bieg na 200m:
1.Angelika Bacławska (LO P-sz)
2.Urszula Nąć (Chorzele)
3.E. Trzcińska (ZSP P-sz)
Bieg na 400m:
1.Klaudia Ciesielska (ALO)
2.Kinga Roman (ZSP P-sz)
3.Karolina Rybińska (Chorzele)
Bieg na 800m:
1.Agnieszka Ostrowska (ALO)
2.Katarzyna Olsztyn (LO P-sz)
3.Katarzyna Tańska (Chorzele)
Sztafeta 4x100m:
1.ZSP Chorzele
2.ZSP Przasnysz
3.LO Przasnysz
Klasyfikacja drużynowa dziewcząt:
1.ZSP Chorzele
2.LO Przasnysz
3.ZSP Przasnysz
4.ALO Przasnysz

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB