Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Porażki MKS-u w trzech ostatnich sparingach przed ligą

2013-08-09 12:52:03 (ost. akt: 2013-08-09 12:55:44)

Podziel się:

MKS Przasnysz ze zmiennym szczęściem rozgrywał swoje mecze kontrolne przed nowym sezonem w IV lidze, który rusza już w najbliższą sobotę, kiedy to przasnyszanie udadzą się na wyjazdowy mecz do Łomianek. Po dwóch pierwszych zwycięstwach z Olimpią Olsztynek 2-1 i Sartem Działdowo 4-3, biało – niebiescy odnotowali trzy porażki: 2-4 z Omulwią Wielbark, 1-2 z Tęczą Łyse oraz 0-2 z Huraganem Morąg.

Mecze z Wielbarkiem i Łysymi nie należały do udanych. Niestety pełnowymiarowego boiska sztucznego w Przasnyszu nie ma, a klubowi i piłkarzom MKS-u, którzy mają za sobą udany sezon, a niedawno bili się o III ligę nie udostępniono na te mecze boiska głównego, więc musieli grać z konieczności na „bardzo kiepskim” bocznym boisku na Stadionie Miejskim.

Obserwatorzy obydwu spotkań na twardym, nierównym placu – nawet nie dziwili się dalekiej od oczekiwań grze przasnyszan, czy braku składnych akcji, bo w takich warunkach, to ani nic przyjemnego, ani do końca możliwego, czy korzystnego z punktu widzenia przygotowań techniczno - taktycznych. Cieszyć może jedynie brak poważniejszych urazów. Porażka z trzecioligowym Huraganem Morąg na wyjeździe i dwa wcześniejsze spotkania na boisku bocznym, nie dają więc kibicom obrazu formy w jakiej znajdują się przasnyszanie przed nadchodzącą inauguracją IV ligi. Oby wyglądała ona co najmniej tak, jak w spotkaniach z Olimpią Olsztynek i Starem Działdowo.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB