Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Społecznie pisze pisma dla mieszkańców

2014-09-24 14:14:58 (ost. akt: 2014-09-24 14:15:39)

Podziel się:

Tobiasz Moszczyński od zawsze związany z jest z Chorzelami. Dziś jako członek Młodych w Regionie pomaga społeczności lokalnej w codziennych sprawach, kontaktach z urzędem pisząc społecznie pisma. Oprócz ducha społecznika, jego pasją jest sport: rower, bieganie i pływanie.

- Jestem studentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie na kierunku prawo administracyjne. Sport jest mocno propagowany wśród studentów tej uczelni. Bieganie i ruch to moja pasja. Biorę udział w cyklu Korona Ziemi Przasnyskiej. Na początku, gdy biegałem trochę dziwnie na mnie wszyscy patrzyli, ale już dziś widać coraz więcej osób biega i uprawia sport w Chorzelach – mówi Tobiasz Moszczyński, Młodzi w Regionie w Chorzelach.

Ruchy społeczne i inicjatywy młodych coraz wyraźniej zaznaczają swoją obecność w przestrzeni miejskiej.
- Wielokrotnie zarzuca się młodym brak kompetencji co jest zupełnym nieporozumieniem. Młodość to stan ducha, za którym idzie kompetencja, otwarta głowa i zmiana postrzegania rzeczywistości bez układów. Młodzi to wykształceni ludzie, nastawieni na zmianę. Merytorycznie przygotowani aby działać na rzecz swojej małej ojczyzny– dodaje Tobiasz Moszczyński.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. hej #1492708 | 95.49.*.* 24 wrz 2014 18:30

    kampania wyborcza i to na słabym poziomie

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz