Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Drugi zwycięski ligowy turniej najmłodszych piłkarzy MKS Przasnysz

2014-10-05 12:00:00 (ost. akt: 2014-10-03 15:21:39)

Podziel się:

Najmłodsi piłkarze MKS Przasnysz, podopieczni Bogusława Postka, zawodnicy z roczników 2006/2007/2008 odnieśli kolejny sukces, nie dając szans rywalom wygrywali drugi ligowy turniej.

Turniej został rozegrany w Rzekuniu w niedzielne popołudnie. Trener zabrał na zawody 15 zawodników, którzy w 3 meczach strzelili rywalom 11 bramek, tracąc tylko jedną. W pierwszym meczu młodzi przasnyszanie pokonali 3-1 Narew Ostrołęka po 2 bramkach Antosia Kowalczyka i jednej Daniela Safirowicza. W następnym meczu z gospodarzami z Rzekunia 3 bramki niezawodnego Antoś Kowalczyka zapewniły wygraną 3-0.

W ostatnim meczu młodzi biało – niebiescy nie dali szans rówieśnikom z Mławy i po 20 minutach było 5-0. Bramki dla Przasnysza zdobyli: Antoś Kowalczyk, Bartek Wójcik, Alan Prusik, Daniel Safirowicz, Maciej Morawski. Trener Bogusław Postek był bardzo zadowolony z postawy swoich zawodników. Trener Bogusław Postek: Był to drugi wygrany turniej w tej rundzie i komplet zwycięstw.

Cieszę się z osiągniętych wyników, bo znowu zgarnęliśmy komplet punktów pokonując wszystkich rywali. Musimy jeszcze dużo pracować na treningach nad organizacją gry, szczególnie w środku pola i zdecydowanie nad skutecznością, bo wyniki w każdym z rozegranych meczy powinny być dużo wyższe. Cieszy bardzo duże zaangażowanie w meczach, frekwencja zawodników na treningach oraz obecność rodziców na meczach, za co chcę im serdecznie podziękować.
MKS Przasnysz: Górski Jakub, Kuskowski Jan, Prusik Alan, Bober Szymon, Zajkowski Jakub, Morawski Maciej, Bojarski Antoni, Kołakowski Wiktor, Safirowicz Daniel, Wójcik Bartosz, Kowalczyk Antoni, Sokołowski Paweł, Sołtys Jakub

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB