środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Tenis ziemny. Mistrzostwa Przasnysza w Deblu 2014

2014-10-12 12:00:00 (ost. akt: 2014-10-10 15:16:02)

Podziel się:

Na kortach OSiR odbył się Turniej Tenisa Ziemnego w Deblu o Puchar Burmistrza Miasta Przasnysz. W zawodach wzięło udział 6 par. Organizator turnieju postanowił o podzieleniu uczestników na dwie grupy. Ustalono, że zwycięzcy grup zagrają w finale, pary z miejsca drugiego zagrają o 3 miejsce, natomiast pary z pozycji trzeciej o miejsce piąte.

Trwające ponad dwie godziny pojedynki grupowe ustaliły kolejność miejsc, a tym samym walkę o końcowe lokaty.

O 5 miejsce w turnieju przyszło zmierzyć się parze Ujazdowski/Soszyński - Kiedo/Zaręba. Spotkanie toczyło się pod dyktando tych pierwszych, którzy pewnie pokonali swoich kolegów 2:0(6:3,6:1).

W meczu o 3 miejsce zagrali Stefański/Mendalka i Piegza/Królikowski. Pierwszy set to dominacja Stefańskiego/Mendalki, którzy pewnie wygrali seta 6:3. W drugim secie role się odwróciły. Piegza/Królikowski kontrolowali przebieg seta i bez żadnych problemów wygrali 6:2. W trzecim, decydującym secie Stefański/Mendalka nie pozostawili żadnych złudzeń, kto w tym dniu jest lepszy i wygrali seta 6:1, zajmując tym samym trzecie miejsce.

W finale grały bez wątpienia dwa najlepsze teamy turnieju M. Smoliński/G. Smoliński i Cołosiński/Łysiak. Pojedynek był bardzo emocjonujący i trzymał w napięciu do ostatnich chwil. Szala zwycięstwa przechylała się na korzyść raz jednych, raz drugich. Spotkanie to było bardzo zacięte i obfitowało w wiele ciekawych zagrań. Ostatecznie to jednak bracia Smolińcy wygrali 2:0(7:5,6:2) i tym samym zostali Mistrzami Przasnysza 2014.

Zadawalający jest fakt, iż turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Wszyscy zawodnicy walczyli do końca z ogromnym zaangażowaniem. Wśród tenisistów panowała jak zawsze przyjazna atmosfera, pozwalająca w miły sposób spędzić wolny czas.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB