Sobota, 18 listopada 2017. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Iskra nie sprostała Koronie

2014-10-21 11:33:02 (ost. akt: 2014-10-21 11:37:36)

Iskra Krasne przegrała 0-3 z Koroną Ostrołęka w meczu wyjazdowy rozegranym w ramach 11 kolejki ligi okręgowej. Iskra po ty meczy zajmuje 7 miejsce w tabeli z 16 punktami na koncie.

Od początku przewagę posiadali gospodarze, którzy są na fali, wygrali 3 mecze z rzędu i pną się w tabeli. Iskra nie była w stanie toczyć równorzędnej rywalizacji z gospodarzami, którzy grali piłką i spokojnie kontrolowali zawody. Iskra próbowała kontrataków, ale kończyły się one na defensywie miejscowych. W 30 minucie po dośrodkowaniu i strzale głową zespół z Krasnego stracił pierwszego gola. Tuż przed przerwą , po stałym fragmencie gry uderzenie napastnika Korony trafiło w poprzeczkę, ale dobitka sprawiła, że Iskra przegrywała do przerwy 0-2. W drugiej części gry Iskra się nieco przebudziła.

Szans szukała jednak głownie w strzałach a dystansu. Ale ani próba Sepczyńskiego, ani strzał Słowika z rzutu wolnego nie zmieniły wyniku. Za to Korona atakowała, a przed kolejnymi golami zespół z Krasnego chronił bramkarz Jakub Michalak. W 77 minucie gospodarze postawili kropkę nad i. Po indywidualnej akcji i dobrym podaniu zawodnik Korony nie miał problemów ze skierowanie piłki do pustej bramki i ustaleniem wyniku na 3-0.
Iskra: Michalak – O. Trajer (85” Szwejkowski), Kacprzak, Błaszczak, Olszewski (55” Jasiński) – Sepczyński, Maluchnik (75” Kałędek), Ł. Trajer, Słowik – Chojnowski, Konopka