Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Zaprojektuj, narysuj logo dla Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

2014-11-14 13:44:49 (ost. akt: 2014-11-14 13:47:20)

Podziel się:

Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Przasnysz wraz z Redakcją Kuriera Przasnyskiego organizuje profilaktyczny konkurs plastyczny na logo Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Nagrodą główną jest umieszczenie wyróżnionych prac w Kalendarzu Profilaktycznym na 2015 rok, który wydaje Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Jednocześnie zwycięskie logo, będzie obowiązującym dla komisji, wykorzystywane będzie na oficjalnych dokumentach. Konkurs potrwa od 17 listopada do 3 grudnia włącznie. Trzeci grudnia jest ostatnim dniem dostarczania prac. Prace muszą wpłynąć do Redakcji Kuriera Przasnyskiego na adres: ul. Piłsudskiego 2, 06-300 Przasnysz w godzinach 8:00 do 16:00.

W konkursie mogą wziąć uczniowie z instytucji oświatowych działających tylko na terenie Przasnysza: szkoły, przedszkola, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne. Mogą to być również instytucje oświatowe niepubliczne.

Technika pracy dowolna. Komisja dopuszcza wykonanie logotypu na komputerze w programie graficznym. Wówczas należy dostarczyć nośnik w postaci płyty i wydruk projektu. Prace wykonane tradycyjnie nie mogą być większe niż format A3.

Do prac należy dołączyć treść oświadczenia przenoszącego prawa autorskie na rzecz Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Treść oświadczenia zostanie wysłana do wszystkich placówek razem z zaproszeniem do wzięcia udziału w konkursie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB