środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Puchar dla piłkarek z Zarąb

2014-11-15 12:00:00 (ost. akt: 2014-11-14 15:11:17)

Podziel się:

Na początku listopada w Jednorożcu rozegrano Mistrzostwa Powiatu Przasnyskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Start w ścisłym finale zapewniły sobie dziewczyny z Jednorożca, Czernic Borowych, Krzynowłogi Małej i Zarąb.

Turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym”. Już pierwszy mecz pomiędzy Zarębami a Czernicami Borowymi wskazał, że faworytem tych rozgrywek będą gimnazjalistki z Zarąb. Po wygranej z dziewczętami z Czernic Borowych 2: 0, w kolejnych spotkaniach bez przeszkód pokonały ekipę z Krzynowłogi Małej (4:0) oraz gospodynie turnieju, dziewczęta z Jednorożca 5:0. Po trzech zwycięstwach uczennice z Zarąb mogły cieszyć się ze zdobycia Mistrzostwa Powiatu Przasnyskiego, zapewniając sobie jednocześnie awans do zawodów międzypowiatowych.

Bardzo wyrównana i zacięta walka toczyła się o kolejne miejsca w piłkarskim turnieju. O wygranej w poszczególnych spotkaniach decydowała nieraz tylko jedna bramka. Ostatecznie drugie miejsce przypadło w udziale gimnazjalistkom z Czernic Borowych, a trzecie gospodyniom zawodów.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB