Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Zostań aktorem! Świąteczny teledysk zespołu Boys

2014-11-27 10:08:05 (ost. akt: 2014-11-27 10:09:01)

Podziel się:

To właśnie Przasnysz, zespół Boys wybrał na plan do swojego nowego teledysku, do premierowej świątecznej piosenki. Producentem i reżyserem został przasnyszanin Marcin Sobociński.

- Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą wziąć udział w teledysku. Poszukujemy osób, rodzin z dziećmi. Zależy nam, aby były to osoby w różnym wieku. Chcemy aby Mikołaje, w których rolę wcielą się członkowie zespołu Boys odwiedzili rodziny i wręczali prezenty. Plan zdjęciowy ograniczy się tylko do drzwi wejściowych. Dlatego też szukamy parterowych domów jednorodzinnych– mówi Marcin Sobociński, reżyser teledysku.

To doskonała okazja poznania osobiście lidera zespołu Marcina Millera oraz członków zespołu Boys i dodatkowo zagrania w teledysku. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział prosimy zgłoszenie wysłać na adres: sobota30@wp.pl. Zgłoszenie powinno zawierać : zdjęcie rodziny, pary oraz zdjęcie frontu domu. Udział w teledysku jest bezpłatny. W przypadku wielu zgłoszeń produkcja przeprowadzi selekcję.

Ostateczny termin zgłoszenia to 7 grudnia do godziny 20:00. Teledysk będzie kręcony 10 grudnia, w tym dniu produkcja oczekuje dyspozycyjności.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB