Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Puchar pozostał w Chorzelach

2014-12-27 14:00:00 (ost. akt: 2014-12-23 12:21:11)

Podziel się:

W hali sportowej w Chorzelach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Przasnyskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych.

W imprezie wzięło udział pięć żeńskich zespołów z: Chorzel, Jednorożca, Krzynowłogi Małej, Bogatego i Przasnysza. W związku z tym organizator postanowił, że turniej rozegrany zostanie systemem „każdy z każdym”.

Zawody przebiegały pod dyktando zawodniczek z Chorzel, które w każdym elemencie ,,szczypiorniaka” były lepsze od swoich rówieśniczek. Poukładana gra w obronie i w ataku pozwalała dziewczętom z Chorzel na dominację nad pozostałymi zespołami.

Dużo bardziej zacięte spotkania można było zobaczyć podczas meczy pomiędzy drużynami z Przasnysza, Bogatego i Krzynowłogi Małej. Tutaj o zwycięstwie danego zespołu decydowała jedna bądź dwie bramki. Dziewczęta wkładały dużo serca i zaangażowania, żeby pokonać swoje koleżanki.

Była to niestety walka tylko o drugie i trzecie miejsce. Gimnazjalistki z Chorzel, wygrywając turniej, zapewniły sobie start w zawodach międzypowiatowych, w których będą reprezentować powiat przasnyski.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB