Sobota, 18 listopada 2017. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Niech los Wam zawsze sprzyja!

2015-01-01 12:00:00 (ost. akt: 2014-12-30 11:31:40)

Na wigilijny turniej przybyło 11 par. Zanim brydżyści zmierzyli się w ostatnim w tym roku pojedynku, dokonano wręczenia pucharów oraz nagród finansowych. Zarówno w pierwszej trójce mistrza jesieni, jak i mistrza roku, figurowały te same osoby. Otrzymały zatem po dwa puchary.

Byli to: Jerzy Sadowski (MJ – 2. miejsce; MR – 1. miejsce), Jerzy Plichtowicz (MJ – 1. miejsce; MR – 3. miejsce), Bogdan Jaskulski (MJ – 3. miejsce; MR – 2. miejsce).

Ostatnia w tym roku wygrana przypadła Jerzemu Sadowskiemu z Bogdanem Jaskulskim – 63,89%. Pozostałe dwa miejsca zdobyli ciechanowscy gracze: Adam Karczmarz ze Sławomirem Grędzińskim – 56,20%, oraz Dariusz Biedrzycki z Przemysławem Ślesickim – 55,28%.
W pajączku startowało 81 par. Jerzy Sadowski z Bogdanem Jaskulskim zdobyli wysoką dziesiątą pozycję – 60, 29%. Tym samym mamy jeszcze jeden powód do radości na koniec roku. Sławomir Grędziński z Adamem Karczmarzem zajęli 16. pozycję - 56,85%, Dariusz Biedrzycki z Przemysławem Ślesickim uplasowali się na 42. miejscu – 50,83%.
W przerwie rozgrywek brydżyści wymienili się świąteczno-noworocznymi życzeniami.

I tak oto zakończył się trzeci rok brydżowej historii. Kolejny wystartuje w czwartek, ósmego stycznia. Zaczniemy wtedy serię zimową. No i na koniec jeszcze raz ze świąteczno-noworocznymi życzeniami: niech szczęście i radość będą zawsze z Wami! I oby każda para miała szansę na niejedną wygraną.