Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Wyróżnienia za krzewienie kultury

2015-01-05 12:40:09 (ost. akt: 2015-01-05 12:59:34)

Podziel się:

W tym roku mieszkańcy powiatu przasnyskiego mieli okazję uczestniczyć w wielu inicjatywach kulturalnych, które odbywały się w powiecie przasnyskim. W kalendarzu z cyklu „Powiat Przasnyski Stolica Kultury Mazowsza 2014”, był wypełniony różnego rodzaju wydarzeniami. Koncerty, wystawy, otwarcie muzeum, festiwal światła, spektakle teatralne i wiele innych dziejących się imprez w każdym zakątki powiatu przasnyskiego.

Rada i Zarząd Powiatu Przasnyskiego podziękowali za aktywizację życia społecznego oraz krzewienie i popularyzację tradycji kultury wśród mieszkańców powiatu przasnyskiego.
- Pasja i zaangażowanie, z jaką realizują Państwo swoje pomysły, wpisała się doskonale w projekt „Powiat Przasnyski Stolica Kultury Mazowsza 2014”, nobilitując go i dostarczając niezapomnianych przeżyć mieszkańcom powiatu przasnyskiego. Życzymy Państwu wielu lat dalszej, wspaniałej i owocnej działalności w rozwijaniu i promowaniu kultury powiatu przasnyskiego, równie ciekawych i inspirujących pomysłów oraz zdrowia i pogody ducha – mówił przewodniczący rady powiatu Marek Walędziak.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB