środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Najważniejsze zakończenie remontu szkół

2015-01-10 12:00:00 (ost. akt: 2015-01-09 14:09:05)

Podziel się:

Krzysztof Stancel ma 48 lat, wykształcenie średnie. Jest żonaty, ma dwójkę dzieci. Jak sam przyznaje, wolny czas spędza z rodziną. Decyzją mieszkańców został wójtem gminy Jednorożec. Pytamy go o sprawy bieżące i priorytety w tej kadencji.

- Podczas ślubowania towarzyszyło mi uczucie wielkiego patriotyzmu do naszej małej ojczyzny, jaką jest gmina Jednorożec. A także poczucie wielkiej odpowiedzialności, jaka spoczywa na mnie za całą gminę i jej rozwój. Czułem także ogromną radość, a zarazem wdzięczność za zaufanie, jakim obdarzyli mnie mieszkańcy - mówi Krzysztof Stancel.

Pierwsze dni urzędowania to poznanie pracowników i wejście w strukturę urzędu. Czy będą zmiany?- Funkcję sekretarza pełni Lila Zabielska. Zarówno sekretarz, jak i pozostałe osoby na stanowiskach kierowniczych są zatrudnione w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony. Są to osoby doświadczone, dlatego też w chwili obecnej nie planuję zmian personalnych. Przez cztery lata obserwowałem ich pracę z punktu widzenia radnego, teraz będę obserwował jako szef i oceniał – dodaje Stancel.

Jako priorytet wójt wskazuje dokończenie remontu szkół. - Najważniejszym zadaniem dla mnie jest zakończenie remontu kompleksu szkół w Jednorożcu – szkoły podstawowej i gimnazjum - aby w przyszłym roku dzieci rozpoczęły naukę w wyremontowanych obiektach - tłumaczy Krzysztof Stancel

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB