środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Liczy się systematyczna praca

2015-01-14 15:05:11 (ost. akt: 2015-01-14 15:07:03)

Podziel się:

Końcówka roku dla trenujących Taekwon-do w TKD Cobra była bardzo pracowita. Trener Piotr Grącki zadbał o połączenie przyjemnego z pożytecznym. W grudniu odbyły się turniej mikołajkowy, bardzo ważny dla adeptów egzamin na kolejne stopnie oraz wyjazd na Ogólnopolskie Mistrzostwa Wielkopolski.

W turnieju mikołajkowym na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 2 w Przasnyszu, oprócz dobrej zabawy nie zabrakło upominków ze świątecznym akcentem. Kadra instruktorska pełniła funkcje sędziowskie, a adepci taekwon-do rozegrali konkurencje m.in. walk, układów i technik specjalnych, nabrali doświadczenia i świetnie się bawili.
Na zawody wyjechało 24 podopiecznych z Przasnysza, Strzegowa, Płońska i Chorzel. Klasyfikacja medalowa była bardzo zadowalająca. - Ponadto warto pogratulować ćwiczącym zdobycia kolejnych stopni zaawansowania w taekwon-do, które są wyznacznikiem systematyczności oraz pracy na zajęciach. Egzamin dał kolejny powód do dumy dla ćwiczących, rodziców, a przede wszystkim dla trenera. Rodzice mogli podziwiać zdobyte umiejętności, jak również pewność siebie swoich pociech – mówi Piotr Grącki, trener.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB