Sobota, 18 listopada 2017. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Utrzymana trzecia pozycja

2015-01-23 15:27:19 (ost. akt: 2015-01-23 15:27:37)

Pierwszy mecz po przerwie spowodowanej świętami i Nowym Rokiem był bardzo udany dla przasnyskich siatkarzy występujących w Mławskiej Lidze Siatkówki. Zryw Młodzieży w ramach V serii spotkań zmierzył się z zespołem Jutrzenki.

Po ostatnich połowicznych sukcesach naszych zawodników, gdzie dobre mecze przeplatane były słabymi spotkaniami, nadszedł czas na pewne zwycięstwo. Zryw Młodzieży do środowego meczu przystąpił bardzo zmotywowany, aby na początku roku nie stracić cennych punktów z niżej notowaną drużyną.

Spotkanie z Jutrzenką od samego początku układało się po myśli naszych chłopców. Dobra gra w obronie i w ataku – zarówno w pierwszym, jak i drugim secie – pozwoliła na odskoczenie od przeciwników na kilka punktów i kontrolowanie gry. W tym okresie gry bardzo dobrze spisywali się wszyscy występujący zawodnicy Zrywu. Przasnyscy siatkarze pewnie pokonał ekipę Jutrzenki 2:0 w setach (25:22 i 25:23) i utrzymali trzecią pozycję w lidze.