Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Trwają zapisy na wyjazd do Ziemi Świętej

2015-01-25 12:00:00 (ost. akt: 2015-01-23 15:40:27)

Podziel się:

Parafia pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Wyjazd zaplanowano na listopad tego roku. Zapisy przyjmuje proboszcz ks. Romuald Ciesielski.

Na trasie pielgrzymki, która ma potrwać od 7 do 14 listopada, znajdą się m.in. Galilea, Jaffa, Tabor, Kana Galilejska, Kafarnaum, wybrzeże Morza Martwego, Tyberiada, Jerozolima i Betlejem. Wyjazd kosztuje 2990 zł. Cena ta obejmuje przelot lotem czarterowym, transport komfortowym autobusem na terenie Izraela, noclegi w trzygwiazdkowym hotelu w pokojach dwuosobowych i trzyosobowych (za jedynkę trzeba będzie dopłacić 150 USD), śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenia KL, NNW i bagażu, koszty zwiedzania według programu, przewodnika posługującego się językiem polskim i opiekę duchową kapłana. Nie są w niej ujęte zaś zwyczajowe napiwki (100 USD dla obsługi na miejscu) oraz ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i od chorób przewlekłych.

Podana cena została obliczona przy kursie dolara amerykańskiego 3,20 zł. Przy wzroście kursu zostanie ona ponownie przeliczona na 30 dni przed wylotem. Może ona także ulec zmianie ze względu na wahania cen paliw i opłat lotniskowych.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB