Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Do wygrania masaż i kolacja dla dwojga

2015-01-27 13:30:12 (ost. akt: 2015-01-27 13:51:28)

Podziel się:

Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu, restauracja Długi Wąż i „Kurier Przasnyski” zapraszają do udziału w konkursie walentynkowym.

Wystarczy wysłać do naszej redakcji życzenia dla swojej drugiej połówki.
Spośród wszystkich zgłoszeń zostaną wylosowane dwa, których autorzy otrzymają romantyczne nagrody dla dwojga. ZMSP ufundował karnet na masaż dla pary. Kolejną nagrodą jest kolacja dla dwóch osób (dania wg przepisów Magdy Gessler) w walentynki w restauracji Długi Wąż w Przasnyszu. Tego dnia będzie tam organizowany wieczór walentynkowy.

Życzenia należy zapisać na kuponie zamieszczony w gazecie na str 3 i osobiście dostarczyć do naszej redakcji lub przesłać pocztą na adres: „Kurier Przasnyski”, ul. Piłsudskiego 2, 06-300 Przasnysz do piątku 6 lutego (decyduje data wpłynięcia zgłoszenia do redakcji).

Dodatkowo do życzeń można dołączyć zdjęcie zakochanej pary i przynieść je razem z nim do redakcji lub przesłać mailem na adres gazeta@kurierprzasnyski.pl (w mailu prosimy koniecznie podać swoje imię i nazwisko). Wszystkie nadesłane życzenia i zdjęcia opublikujemy w „Kurierze” 11 lutego.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB