Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

2. ORel drugi, Czarki trzecie, Stryje na piątym

2015-01-30 15:52:02 (ost. akt: 2015-01-30 15:54:17)

Podziel się:

Rozegrano tradycyjny Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Starosty Przasnyskiego. Zwyciężyli oldboye z Mław, 2. miejsce zajęli reprezentanci 2. OREL w Przasnyszu, a 3. Czarki Przasnysz. Najlepszym strzelcem został Mariusz Walczak z Mławy, najlepszym bramkarzem Michał Michalak z Mławy, a najlepszym zawodnikiem - Paweł Bartczak z Baboszewa.

W tradycyjnym już turnieju, dla ekip złożonych z zawodników w wieku 35+, wzięło udział 7 drużyn z naszego regionu. Grały one systemem każdy z każdym, po 12 minut, na placu gry - 5 zawodników (4 w polu + bramkarz). Sędziowali niezawodni Józef Ćwiek i Andrzej Andryszczak.

Zawody zostały zorganizowane przez Miejski Klub Sportowy w Przasnyszu oraz przasnyskich Oldboyów z Ryszardem Stryjewskim na czele, przy współpracy z kierownikiem hali sportowej przy ulicy Sadowej w Przasnyszu. Turniej wspierał zarząd powiatu przasnyskiego ze starostą Zenonem Szczepankowskim, który oglądał decydujące spotkania i wręczył drużynom oraz zawodnikom puchary, dyplomy, statuetki i upominki rzeczowe związane z powiatem.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB