Sobota, 18 listopada 2017. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Jerzy Cichowski i Jan Domański w dobrej formie

2015-02-08 12:00:00 (ost. akt: 2015-02-06 16:16:19)

Czwarty turniej zimowy odbył się przy udziale dziewięciu lokalnych par. Zwyciężyli Jan Domański z Jerzym Cichowskim – 66,90%. Po raz trzeci z rzędu na niższym schodku uplasował się Jerzy Sadowski. Wcześniej grał z Bogdanem Jaskulskim, teraz z Waldemarem Surmaczem – 57,70%. Trzecią parą na podium byli Janusz Krzykowski z Dominikiem Głowackim – 56,67%.

Obsada krajowego Pajączka nie była tym razem zbyt liczna – tylko 53 pary. Ale i tak możemy się cieszyć. Po wygranej w lokalnym turnieju Jan Domański z Jerzym Cichowskim odnieśli sukces także w skali krajowej, dając sobie i nam satysfakcję i radość z pierwszego miejsca – 66,88%.Waldemar Surmacz z Jerzym Sadowskim uplasowali się na pozycji jedenastej – 55,11%, Dominik Głowacki z Januszem Krzykowskim na osiemnastej – 52,59%.

W czołówce notowania mistrza zimy mamy nowego lidera. Jest nim Jerzy Sadowski, obecnie ma on 40 pkt. Janusz Oleksiak z Jerzym Pałysą mają po 37 pkt. Jerzy Cichowski zajmuje czwartą pozycję z 33 pkt. Piąty turniej przed nami (a za dwa tygodnie półmetek!), odbędzie się w pierwszy czwartek lutego o 17:30 w Dolce Vicie.