Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Turniej o Puchar Komendanta KPP Przasnysz i Przewodniczącego ZT NSZZP

2015-03-04 15:22:40 (ost. akt: 2015-03-04 15:24:55)

Podziel się:

W hali sportowej przy ulicy Sadowej w Przasnyszu odbył się jubileuszowy, X Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu oraz Przewodniczącego ZT NSSZP w Przasnyszu.

Przasnyscy policjanci zorganizowali mająca integrować środowiska służb mundurowych z pracownikami samorządów imprezę przy współpracy z kierownikiem hali sportowej przy ZSP w Przasnyszu. Panowała świetna przyjacielska atmosfera, grano twardo, ale fair play. Zarówno zawodnicy, jak i kibice dobrze się bawili i integrowali w atmosferze sportowej rywalizacji.

Zwyciężyła KPP Maków Mazowiecki przed KPP Przasnysz. Trzecie miejsce zajęli ATS Stryje, pokonując w ostatnim meczu turnieju o podium Samorządowców Powiatu Przasnyskiego, którzy ostatecznie zajęli miejsce piąte. Czwarte miejsce przypadło Nadleśnictwu Przasnysz. Na miejscu szóstym rywalizację zakończył ZK Przytuły, a miejsce siódme zajęła KP w Chorzelach. Najlepszym strzelcem został Marcin Gosiewski z Makowa Mazowieckiego, a najlepszym bramkarzem Ryszard Stryjewski z ekipy ATS Stryje. Turniej otworzył komendant KPP w Przasnyszu Zbigniew Listwon wraz z zastępcą komendanta KPP Wojciechem Gregorczykiem oraz przewodniczącym ZT NSZZP Cezarym Goździewskim.

W X już turnieju wzięło udział 7 drużyn. Grano systemem każdy z każdym, po 12 minut, na placu gry – 5 zawodników (4 w polu + bramkarz).

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB