środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Izba celna kontroluje cysternę na działce wójta

2015-03-12 15:44:06 (ost. akt: 2015-03-12 15:46:37)

Podziel się:

Funkcjonariusze izby celnej dokonali kontroli na terenie powiatu przasnyskiego. Wzbudziła ona ogólne zainteresowanie opinii społecznej. Powód? Odbywała się na posesji należącej do osoby publicznej - wójta gminy Czernice Borowe Wojciecha Brzezińskiego.

Nieoficjalnie udało się ustalić, że na posesji należącej do wójta w jednym z pomieszczeń znalazła się cysterna wypełniona ropą. Przed zamknięciem numeru nie udało nam się uzyskać informacji, które pozwoliłyby sprawdzić, do kogo należą ropa i cysterna. A także czy zawartość cysterny pochodziła z legalnego źródła. W tej sprawie jest jeszcze bardzo dużo pytań. Jednak wszystkie niedomówienia stawiają w niekorzystnym świetle właściciela gruntu, którym jest Wojciech Brzezińki, kolejną już kadencję sprawujący funkcję wójta.

- Teren i magazyn stanowi moją współwłasność. Został on wynajęty podmiotowi zewnętrznemu. Niestety ze względu na dobro prowadzonego śledztwa, nie mogę udzielić szczegółowych informacji. W moim interesie jest sprawne wyjaśnienie sprawy – mówi Wojciech Brzeziński.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB