Wtorek, 21 listopada 2017. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

MKS remisuje w meczu na szczycie IV ligi

2015-03-14 12:00:00 (ost. akt: 2015-03-13 14:39:15)

MKS Przasnysz zremisował na wyjeździe 1-1 z KS Łomianki w inaugurującym rundę wiosenną wyjazdowym meczu IV ligi mazowieckiej. Bramkę dla przasnyszan zdobył Piotr Piasecki.

Zespół Wiktora Pełkowskiego solidnie prezentował się w meczach sparingowych, odznaczał się dobrą grą, ale w każdym spotkaniu szkoleniowiec musiał ze względu na kontuzje szukać nowych rozwiązań taktycznych.

Największe kłopoty są w linii defensywy, z której prawie wszyscy zawodnicy byli kontuzjowani. W meczu z Łomiankami, które miały tylko jeden punkt mniej od MKS-u, nie zagrał jednak tylko Jarosław Pełkowski zmagający się z urazem kolana. Do przerwy obydwie drużyny grały dość ostrożnie, z szacunkiem dla rywala, a wyrównana gra toczyła się głownie w środku pola.

Ani gospodarze, ani MKS nie stworzyli w tej części gry klarownych sytuacji bramkowych. Tuż po wznowieniu gry, w 48. minucie Paweł Olszewski zagrał na 16. metr do Piotra Piaseckiego, a ten pięknym strzałem w okienko nie dal szans bramkarzowi i wyprowadził przasnyszan na prowadzenie. W 62. minucie po błędzie Rafała Szymańskiego gospodarze wyrównali, a wynik nie zmienił się już do końca. MKS zajmuje po tej kolejce 4. miejsce w tabeli, ale ma tylko 2 punkty straty do rewelacyjnie spisującego się lidera z Sochaczewa. I właśnie z Bzurą przasnyszanie spotkają się już w sobotę, 14 marca o 14.30 na stadionie miejskim w Przasnyszu.