Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Dzień Otwarty 2015 w „Dwójce”

2015-03-15 12:00:00 (ost. akt: 2015-03-13 14:53:17)

Podziel się:

Szkoła Podstawowa nr 2 w Przasnyszu szeroko otworzyła swoje podwoje dla kandydatów na przyszłych uczniów. Podczas dnia otwartego, który odbył się w czwartek 26 lutego, gośćmi „Dwójki” były dzieci w wieku pięciu, sześciu i siedmiu lat oraz ich rodzice.

Przybyłych przywitała dyrektor Sabina Olszak, która przedstawiła również nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej i oddziałów przedszkolnych. Następnie goście obejrzeli prezentację multimedialną „Co w Dwójce piszczy, czyli działania na rzecz dzieci, o dzieciach i z ich udziałem” oraz krótką część artystyczną w wykonaniu uczniów klas trzecich oraz cheerleaderek.

- Sześciolatki i siedmiolatki uczestniczyły w warsztatach muzycznych „Spotkanie z muzyką”, podczas których dzieci grały na instrumentach perkusyjnych, słuchały i określały nastrój utworu muzycznego zaprezentowanego przez zespół „Wesołe Fleciki” z klasy 3 c. Nie zabrakło również warsztatów plastycznych, w czasie których dzieci wykonały żabkę techniką orgiami i wzięły udział w zabawach kreatywnych – relacjonuje Sabina Olszak, dyrektor SP nr 2 w Przasnyszu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB