środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Zgarnij bilety do cyrku. Korona przyjeżdża do Przasnysza!

2015-04-02 11:44:09 (ost. akt: 2015-04-02 11:54:17)

Podziel się:

Już 14 kwietnia największy w Polsce Cyrk Korona odwiedzi Przasnysz. Artyści przyjeżdżają z nowym, multimedialnym spektaklem pt. "Cyfrowo-Bajkowo" to wspaniała dwugodzinna zabawa dla całej rodziny!

Podczas widowiska będzie można podziwiać artystów z Anglii, Czech, Danii, Szkocji, Ukrainy i Polski. Gwiazdy światowych aren zaprezentują m.in: gimnastykę na sztrabatach, ewolucje na wysokich masztach, akrobacje z pieskiem, hula hoop, żonglerkę akrobatyczną, kaskaderskie wyczyny na wysokiej linie poziomej! Program wzbogacony będzie o wielką rewię wielbłądów i zwierząt egzotycznych, pokaz koni i kuców "Little Pony" oraz bajkową farmę.
Super atrakcją będą - Foki !!! Mistrz humoru - MR. CHAP. Konferansjer - „Kapelusznik”.

Specjalnie dla naszych czytelników mamy do rozdania 5 biletów dwuosobowych
wystarczy wyciąć kupon i dostarczyć go do redakcji w terminie od 8 kwietnia do 10 kwietnia. Kupon znajdziecie w papierowym wydaniu Kuriera. Spośród nadesłanych, zostanie rozlosowanych 5 podwójnych biletów.


Dla naszych internatów mamy 2 dwuosobowe bilety. Wystarczy wymyślić hasło promujące przyjazd Cyrku Korona do Przasnysza. Hasło wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem kontaktowym należy wysłać na: gazeta@kurierprzasnyski.pl
Zaproszenia do odbioru na podstawie listy w kasie cyrku w dniu spektaklu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB