Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Maja Włoszczowska odwiedziła przasnyską firmę KROSS

2015-04-07 13:38:27 (ost. akt: 2015-04-07 13:40:47)

Podziel się:

Członkowie KROSS Racing Team na czele z Mają Włoszczowską odwiedzili firmę KROSS przy ul. Leszno w Przasnyszu.

Kross Racing Team to polska zawodowa grupa kolarska, która na trasach rowerowych obecna jest już od 10 lat. Należą do niej: Maja Włoszczowska, Bartłomiej Wawak, Anna Szafraniec-Rutkiewicz oraz Kornel Osicki. Wspólnym celem wszystkich zawodników jest osiągnięcie jak najlepszych wyników w nowym sezonie, a w perspektywie letnich Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 – zakwalifikowanie się do kadry narodowej i start w Brazylii.

Goście odwiedzający firmę KROSS nie ukrywali, że są pod ogromnym, pozytywnym wrażeniem tego, co ich tu spotkało. - W Przasnyszu bardzo spodobała mi się rodzinna atmosfera, którą tworzą pracownicy firmy. Najbardziej jednak zainteresowało mnie centrum testowe, gdzie nasze ramy poddawane są różnego rodzaju testom wytrzymałościowym. Wielkość firmy jest naprawdę imponująca. Udało nam się zobaczyć lakiernię, chyba jedyną w Polsce specjalizującą się w rowerach, montownię oraz magazyny. Myślę, że z takim zapleczem dalszy rozwój firmy jest gwarantowany – mówi Bartłomiej Wawak.

Swego nie znacie


Jak swoją wizytę wspomina Maja Włoszczowska? - Cudze chwalicie, swego nie znacie... Tak w skrócie mogę opisać swoje wrażenia z wizyty w fabryce KROSS w Przasnyszu. O tym, że firma jest duża, wiedziałam, ale największe wrażenie wywarła na mnie organizacja produkcji. Absolutnie na topowym poziomie. Wszędzie porządek, każdy wie, co do niego należy, nie ma najmniejszego śladu „bałaganu” wynikłego ogromem pracy. Moja mama prowadzi firmę produkującą stroje kolarskie, więc wiem, jak ciężko ogarnąć dużą produkcję. Chętnie zaimplementuję przasnyskie rozwiązania w Queście. Widać, że pracownicy lubią swoją firmę i to też cieszy. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci, aż powstała nowa taśma produkcyjna, na której czwórka zawodników KRT hurtowo wytwarzała kartki z autografami. Myślę, że fabryka rowerów KROSS może świecić przykładem dla całej branży – mówi Maja Włoszczowska.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB