Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

14-latka molestowana seksualnie?

2015-04-30 15:05:45 (ost. akt: 2015-04-30 15:07:14)

Podziel się:

Matka zawiadomiła przasnyską policję o molestowaniu seksualnym swojej 14-letniej córki. Śledztwo prowadzi przasnyska prokuratura. Nikomu nie zostały postawione zarzuty. Ustalane są okoliczności.

Najczęściej dzieci molestowane są w środowisku rodzinnym przez rodziców, wujków czy przyjaciół rodziny. Jeśli pedofil zechce szukać ofiary na zewnątrz, coraz częściej używa do tego celu internetu. Stereotypem jest myślenie, że osoba molestująca musi pochodzić z marginesu. Sprawy, o których informują ogólnopolskie media, niestety dzieją się również u nas. Czy tak było i tym razem? Sprawę bada prokuratura.
- Sytuacja miała miejsce w połowie kwietnia. Prowadzimy dochodzenie w sprawie doprowadzenia do poddania się innej czynności seksualnej małoletniej poniżej 15. roku życia. Przestępstwo popełniono na terenie powiatu przasnyskiego. W tym przypadku nie możemy mówić o gwałcie, w kategorii inna czynność seksualna mieści się tzw. „zły dotyk” – informuje Renata Zadrożna, zastępca prokuratora rejonowego w Przasnyszu.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. anonimka #1728270 | 31.63.*.* 4 maj 2015 14:48

    to klamstwo!! nikt nie byl molestowany, ta dziewczyna chciala tego tak samo!!!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz