środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

2015-05-04 14:12:28 (ost. akt: 2015-05-07 11:03:53)

Podziel się:

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach odbył się teoretyczny i praktyczny etap powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Współorganizatorami konkursu byli policjanci z Przasnysza. Do konkursu przystąpiło 14 drużyn, 7 ze szkół podstawowych i 7 ze szkół gimnazjalnych.

Uczestnicy turnieju musieli wykazać się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, jazdą sprawnościową po torze przeszkód i umiejętnościami udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej. Najlepszymi okazały się drużyny z Chorzel: ze Szkoły Podstawowej oraz Publicznego Gimnazjum. Zwycięzcy otrzymali nagrody, które wręczali organizatorzy i zaproszeni goście.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę:Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB