Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Strażacy podpalacze!

2015-05-05 14:36:31 (ost. akt: 2015-05-07 11:02:34)

Podziel się:

Przasnyscy policjanci ustalili sprawców podpaleń na terenie gminy Chorzele. Podpalaczami okazali się 3 młodzi mieszkańcy Chorzel: dwóch 16- latków i jeden 18- latek.

Mężczyźni dokonywali podpaleń ściółki leśnej , trawy, śmieci w rejonie cmentarza i stodoły.
Od października 2014 roku do kwietnia br. na terenie gm. Chorzele doszło do kilkunastu podpaleń traw , ściółki leśnej, śmieci i drewnianej stodoły. Jak ustalili policjanci podpaleń dokonywali trzej młodzi mężczyźni, mieszkańcy Chorzel w wieku ( 16 i 18 lat). Młodzi mężczyźni umyślnie wzniecali pożary, następnie 18 latek uczestniczył w akcji gaśniczej , a nieletni- członkowie Młodzieżowej Drużyny OSP przyglądali się działaniom strażaków ,ponieważ w przyszłości zamierzali zostać członkami Ochotniczej Straży Pożarnej.

Więcej w papierowym wydaniu Kuriera Przasnyskiego już w środę 6 maja


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę:Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB