Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Druga Fabryka Światła już we wrześniu

2015-05-31 08:00:00 (ost. akt: 2015-05-29 16:26:50)

Podziel się:

Od 11 do 13 września w Przasnyszu będzie trwał II Festiwal Fabryka Światła. Przygotowania do niego już się rozpoczęły. W programie festiwalu znajdą się m.in. piknik naukowy, spektakl teatralny, gra miejska, tworzenie murala, instalacje świetlne i wystawy.

Nie zabraknie też koncertów na światowym poziomie: wystąpią orkiestra kameralna z udziałem Tytusa Wojnowicza i zespół Trebunie Tutki.

Przygotowania do festiwalu już się rozpoczęły. 20 i 21 kwietnia odbywały się prowadzone przez Marlenę Borowską warsztaty dla chóru działającego przy parafii pw. św. Wojciecha.

Niebawem zaś ruszą niedzielne ćwiczenia dla uzdolnionych muzycznie mieszkańców Przasnysza, którzy będą mieli okazję wystąpić podczas festiwalu. Możemy się także jeszcze spodziewać różnych spotkań i wystaw. Więcej szczegółów powinniśmy poznać wkrótce.

Organizatorami festiwalu są Mazowiecki Instytut Kultury i miasto Przasnysz.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę:Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB