środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

45 medali dla naszych

2015-05-09 14:00:00 (ost. akt: 2015-05-09 00:49:18)

Podziel się:

Wspaniały występ na Pucharze Polski Polskiej Federacji Taekwon-do w Obornikach Śląskich zaliczyli zawodnicy Taekwon-do Cobra Zawodnicy z Płońska, Przasnysza, Strzegowa, Chorzel i Płocka na co dzień trenujący w TKD Cobra Piotra Grąckiego startowali w układach formalnych, walkach oraz technikach specjalnych.

Wysokie umiejętności techniczne, zaangażowanie i trzy konkurencje dla każdego zawodnika pozwoliły uzyskać aż 45 krążków. Na podium po złoto adepci TKD Cobra stanęli aż 13 razy, po srebro - 18 a brąz zakładali na szyję 14 razy. Najlepiej na zawodach wypadła Natalia Pawęcka, odbierając trzy razy złoto: w układach formalnych, walkach semi contact i technikach specjalnych.

- Poziom zawodów był bardzo wysoki, kategorie duże i dojście zawodnika do strefy medalowej to już sukces. Dlatego nawet trzecie miejsce daje ogromną satysfakcję zarówno zawodnikowi, jak również mnie jako trenerowi. Przedział wiekowy naszych zawodników wahał się od młodzików, z których najmłodsi mieli 8 lat, jak Julek Ryziński (złoto w układach formalnych) czy Zygmunt Opałka (2 razy brąz za układy formalne i walki), aż po seniorów powyżej 19 lat. Seniorów reprezentowali weteran wszystkich zawodów i utytułowany zawodnik Paweł Obrębski (20 lat – złoto i 2 razy srebro) i Marek Grąbczewski (28 lat – złoto i 2 razy srebro) - relacjonuje Piotr Grącki, trener.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę:Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB