Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Ćwierć wieku chorzelskiego klubu seniora

2015-05-17 12:00:00 (ost. akt: 2015-05-20 15:17:01)

Podziel się:

Klub Seniora w Chorzelach świętował jubileusz 25-lecia swej działalności. Uroczystości rozpoczęto mszą św. w kościele w Duczyminie, po której uczestnicy przenieśli się do świetlicy domu strażaka. Tam zebrani wysłuchali okolicznościowych wystąpień i obejrzeli część artystyczną.

Później, aż do północy, bawili się na balu.
W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych powiatów nidzickiego i przasnyskiego oraz kluby seniora z Przasnysza, Czernic Borowych, Janowa i Chorzel. Mszę św. dziękczynną o godz. 16.30 odprawił w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Duczyminie ksiądz proboszcz Marek Pszczółkowski. Dalsza część obchodów odbyła się w świetlicy Domu Strażaka w Duczyminie.

Przybyłych na jubileusz gości powitali dyrektor Ośrodka Upowszechniania Kultury w Chorzelach Janusz Nidzgorski oraz przewodnicząca Klubu Seniora w Chorzelach Celina Niksińska. Następnie seniorzy z Chorzel wręczyli zaproszonym gościom wiązanki kwiatów, a osobom, które w sposób szczególny wspierają klub seniora, specjalnie przygotowane na tę uroczystość statuetki. Te ostatnie otrzymali burmistrz miasta i gminy Chorzele Beata Szczepankowska oraz Janusz Nidzgorski. Po uroczystym otwarciu uroczystości w świetlicy, życzenia i gratulacje oraz wiązanki kwiatów i upominki chorzelskim seniorom przekazali starosta nidzicki Grzegorz Napiwodzki, starosta przasnyski Zenon Szczepankowski, wójt gminy Janowo Waldemar Szymański oraz przedstawiciele klubów seniora z powiatów przasnyskiego i nidzickiego.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB