Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

I ty możesz zaśpiewać papieżowi

2015-05-20 14:20:17 (ost. akt: 2015-05-20 15:11:10)

Podziel się:

W sobotę 12 września o godz. 19.00 w przasnyskiej farze wystąpią zespół Trebunie-Tutki i Warszawski Chór Międzyuczelniany, a wraz z nimi – Międzypokoleniowy Chór Festiwalowy z Przasnysza. Wykonają kilka utworów w hołdzie Janowi Pawłowi II. Ty też możesz się wśród nich znaleźć!

Międzypokoleniowy Chór Festiwalowy pod kierunkiem Rafała Witkowskiego i Teresy Gręziak dopiero powstaje. Mogą się do niego zapisywać osoby w każdym wieku, mające dobre słuch muzyczny i głos. Pierwsza próba chóru już za nami (odbyła się w niedzielę 17 maja). Dalsze zajęcia będą trwały aż do września, a poprowadzi je Rafał Witkowski.

Każdy, kto chciałby dołączyć do chóru i wystąpić razem z zespołem Trebunie-Tutki i Warszawskim Chórem Międzyuczelnianym w koncercie „Nuty Wielkiego Pasterza” w przasnyskiej farze, może się zgłaszać do Małgorzaty Kalicińskiej z Mazowieckiego Instytutu Kultury (e-mail: m.kalicinska@mik.waw.pl, tel.: 22 586 42 27).

Koncert odbędzie się w ramach II edycji Festiwalu Fabryka Światła, zaplanowanego na 11 i 12 września. Organizatorami festiwalu są Mazowiecki Instytut Kultury i Urząd Miasta Przasnysz. Jedną z jego atrakcji będzie pokaz laserowy na rynku.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB