środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Dziurawy chodnik to skandal!

2015-05-21 16:05:15 (ost. akt: 2015-05-21 13:09:28)

Podziel się:

- Chodnik na ulicy Makowskiej, od cechu aż do zakładu energetycznego, jest dziurawy. Niech miasto to załata! - apeluje mieszkaniec Przasnysza. Problem zgłosiliśmy burmistrzowi.

Czytelnik, który interweniował w naszej redakcji w sprawie chodnika, był świadkiem niebezpiecznej sytuacji: - Kobieta o mały włos się tam nie przewróciła. Dobrze że byłem w pobliżu i jej pomogłem – relacjonuje przasnyszanin. Dodaje, że każdego dnia może tamtędy przechodzić ok. tysiąca osób. Chciałby, aby dziury jak najszybciej załatano. - To jest skandal, żeby miasto nie dbało o takie rzeczy! - denerwuje się.
Problem sprawdziliśmy. Na trotuarach wzdłuż ul. Makowskiej – nie tylko tym przy cechu, ale również po drugiej strony ulicy – rzeczywiście są nierówności, a miejscami nawet dziury.

Poinformowaliśmy więc o tym burmistrza Przasnysza Waldemara Trochimiuka. Obiecał, że przyjrzy się sprawie. - Jeśli dziury faktycznie będą, zaraz je załatamy – zapewnia. Jak zresztą dodaje, cała ulica Makowska jest i tak przeznaczona do remontu.

- Będziemy się starali o dofinansowanie ze schetynówek na nią i na ul. Świerczewo. Jeśli otrzymamy je w tym roku, w przyszłym będzie remont. Ale przeprowadzimy go tak i tak, nawet gdy nie dostaniemy dofinansowania – podkreśla Waldemar Trochimiuk.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. af #1739890 | 37.248.*.* 22 maj 2015 12:15

    a Ogrodowa ????????? kiedy ?????? tam też ludzie mieszkają

    ! - + odpowiedz na ten komentarz