Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Będziemy płacić za parkowanie?

2015-05-29 15:54:23 (ost. akt: 2015-05-29 15:56:46)

Podziel się:

W pobliskiej Mławie od kilku lat kierowcy płacą za parkowanie na niektórych ulicach w centrum miasta. Czy podobnej innowacji możemy się spodziewać również w Przasnyszu? Niewykluczone, ale na pewno nie w najbliższym czasie.

Opłaty za parkowanie miały „odkorkować” najbardziej ruchliwe ulice w mieście (kierowcy mieli zamiast samochodów wybierać środki komunikacji publicznej, jednoślady lub spacer). W Przasnyszu na razie o takim rozwiązaniu się nie myśli. - Nie planujemy wprowadzenia płatnych parkingów. Ale nie wykluczam takiej możliwości. Może to jednak nastąpić dopiero po rozwiązaniu problemów parkingowych w okolicy rynku – mówi burmistrz Przasnysza Waldemar Trochimiuk. Jego zdaniem płatny parking nie rozwiąże problemu zagęszczenia samochodów. - Niewątpliwie takie rozwiązanie ograniczy liczbę samochodów w rynku. Ale samochodów nie ubędzie tylko dlatego, że powstanie płatny parking. Mieszkańcy muszą mieć miejsca do parkowania – podkreśla burmistrz.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB