Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Igrzyska sportowe w internacie

2015-05-30 08:00:00 (ost. akt: 2015-05-29 17:54:37)

Podziel się:

W internacie przy ZSP w Przasnyszu zakończyła się 8. edycja Amatorskich Mistrzostw Sportowych Internatu.

W tym roku szkolnym młodzież mieszkająca w internacie rywalizowała w następujących dyscyplinach: piłka siatkowa (drużyny mieszane), piłka nożna (dziewczęta i chłopcy oddzielnie) piłka koszykowa (dziewczęta i chłopcy oddzielnie). Organizatorami zawodów byli Michał Mocek i Michał Wyrzykowski.

- Jak widać w tabeli wyników kilka osób „lekko” nam zdominowało w tym roku rozgrywki. Na szczęście kończą oni w tym roku szkołę i nowe pokolenia zostaną dopuszczone do głosu. We wspólnej zabawie wzięło udział łącznie 30 osób mieszkających w internacie. Byli to uczniowie ZSP w Przasnyszu, LO im. KEN w Przasnyszu oraz ALO w Przasnyszu – informuje Michał Mocek. Szczególne podziękowania za pomoc w „ogarnięciu imprezy” należą się uczniom: Annie Wątkowskiej (kl. II TŻ1), Karolinie Zawojek (kl. II TŻ) i Sebastianowi Olenderowi (kl. II TI).

- Zwycięzcy poszczególnych dyscyplin oprócz nagród rzeczowych ufundowanych przez kierownika internatu, Michała Wyrzykowskiego, otrzymali również kupony na megawielką i pyszną pizzę w lokalu Crazy Piramid Wojciecha Skowrońskiego – dodaje Michał Mocek


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB