Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Najlepszą drużyną FC Po Nalewce

2015-05-30 12:00:00 (ost. akt: 2015-05-29 17:53:17)

Podziel się:

Na boisku Orlik 2012 przy ul. Sadowej 5 odbył się turniej piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych. Do zawodów zgłosiły się 4 drużyny: Polonia Środa, FC Po Nalewce, Bordowo-Czerwoni i Mistrze FC. Łącznie w turnieju wzięło udział 22 piłkarzy.

Organizator turnieju zdecydował o rozegraniu meczów systemem „każdy z każdym”. Turniej stał na dobrym poziomie. Wszyscy młodzi piłkarze zaprezentowali niezłe umiejętności techniczne, a braki w wyszkoleniu nadrabiali wolą walki. Podczas trwania zawodów młodzi adepci „futbolu” zaprezentowali wiele atrakcyjnych i składnych akcji, po których padały piękne bramki. Wśród uczestników nie zabrakło także sportowego ducha fair play.

Wiele emocji wzbudził ostatni mecz, w którym spotkały się zespoły Mistrzów FC i FC Po Nalewce. Wygrana jednej z drużyn gwarantowała I miejsce, gdyż obie te drużyny pokonały wcześniej swoich przeciwników. FC Po Nalewce po zaciętym meczu pokonał swojego rywala 4:1 i z dorobkiem 3 zwycięstw wygrał cały turniej.

Młodzi piłkarze podczas rozgrywanych meczów dopingowali się nawzajem, co sprawiało, że wśród nich panowała miła i sportowa atmosfera. Miło było patrzeć, jak rywalizują ze sobą, a jednocześnie tworzą jedną, wielką piłkarską rodzinę.
Dodatkową atrakcją turnieju była nagroda dla najlepszego zawodnika, którym została Patrycja Andrzejewska z zespołu Polonia Środa. Na zakończenie turnieju animator Jolanta Nowak pogratulowała wszystkim drużynom sportowej walki i wręczyła nagrody rzeczowe.

Klasyfikacja końcowa:
1. FC Po Nalewce
2. Mistrze FC
3. Bordowo-Czerwoni
4. Polonia Środa


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB