Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Majowe spotkanie poetów

2015-05-31 12:00:00 (ost. akt: 2015-05-29 16:19:26)

Podziel się:

Przed Muzeum Historycznym w Przasnyszu w sobotę 16 maja odbyła się impreza literacko-muzyczna pn. „Majowe spotkanie poetów”. Głównym organizatorem spotkania był Klub Literacki Przaśnik działający przy TPZP. Wśród zaproszonych gości byli poeci ze Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej: Jarosław Trześniewski-Kwiecień (prezes stowarzyszenia), Krzysztof Kowalski i Halina Chudek.

- Do Przasnysza przyjechały przedstawicielki ciechanowskiego oddziału Stowarzyszenia Autorów Polskich: prezes Janina Janakakos-Szymańska, Ewa Stangrodzka-Kozłowska i Anna Humięcka. Działdowską Kuźnię Słowa reprezentowała Halina Dorota Wylot. W Przasnyszu pojawił się również gość specjalny - Gabriela Szubstarska z Gdańska-Oliwy, która poprzedniego dnia w Mławie promowała swój najnowszy tomik „Zamglenia”. Motywami przewodnimi spotkania były wiosna i miłość – relacjonuje Anna Jelińska, prezeska Przaśnika i inicjatorka spotkania.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB