Poniedziałek, 20 listopada 2017. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Podział punktów Gąbinie

2015-06-04 14:00:00 (ost. akt: 2015-06-03 14:00:29)

MKS Przasnysz zremisował na wjeździe 1-1 z Błękitnymi Gąbin w meczu rozegranym w ramach 31. kolejki IV ligi mazowieckiej. Bramkę dla biało-niebieskich zdobył Sebastian Zakrzewski. Przasnyszanie zajmują obecnie 8. miejsce w ligowej tabeli z 54. punktami na koncie.

Do Gąbina zespół Wiktora Pełkowskiego pojechał tylko jedenastoma graczami z pola. Na ławce rezerwowych oprócz drugiego bramkarza nie było żadnego zawodnika, który mógłby wejść do gry. Na dodatek w spotkaniu nie mogli zagrać Jarosław Chełchowski, czy Tomasz Kamiński. Pierwszego zmogła choroba, drugi narzeka na ból łydki.

Mimo bardzo ograniczonych możliwości piłkarze MKS-u prowadzili od 13. minuty po golu Sebastiana Zakrzewskiego. Przasnyszanie musieli cały mecz radzić sobie bez zmian, co na pewno kosztowało przebywających na placu gry zawodników wiele zdrowia. Miejscowi natomiast w ciągu 12 minut drugiej części gry, od 63. do 75. minuty, wprowadzili czterech nowych zawodników. Roszady przyniosły oczekiwany skutek, bo w 69. minucie Błękitni zdobyli upragnionego gola. Do końca wynik nie uległ już zmianie, a jeden punkt zdobyty w takich okolicznościach i na zawsze niewygodnym dla przasnyszan terenie należy przyjąć z szacunkiem. Dziś MKS podejmie na własnym terenie Wkrę Żuromin.