Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Fighterzy z kolejnymi pucharami

2015-06-10 13:10:42 (ost. akt: 2015-06-10 13:33:06)

Podziel się:

Kolejny udany start zaliczyła ekipa Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin na odbywającym się 31 maja XI Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Ostrowii Mazowieckiej.

Kolejny udany start zaliczyła ekipa Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin na odbywającym się 31 maja XI Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Ostrowii Mazowieckiej.

W zawodach wzięło udział 200 zawodników z 22 klubów z całej Polski. Nasz klub reprezentowało 10 zawodników, co pozwoliło nam uzyskać w łącznej klasyfikacji 6. miejsce drużynowo. Wyniki naszych kadrowiczów przedstawiają się następująco: Beata Butryn - I miejsce w kategorii kadetki +50kg, Szymon Czarzasty - I miejsce w kategorii młodzicy -50kg, Wiktoria Głowacka - I miejsce w kategorii dziewczynki -50kg, Weronika Krzywnicka - II miejsce w kategorii młodziczki +50kg, Jakub Kraśniak - II miejsce w kategorii kadeci +50kg, Jakub Pędzich - III miejsce w kategorii chłopcy +35kg, Michał Ginter - V miejsce w kategorii chłopcy +35 kg, Kacper Pawikowski – V miejsce w kategorii młodzik -50 kg, Aleksandra Trzepanowska - V miejsce w kategorii kadetki - 45 kg, Damian Chrzanowski - V miejsce w kategorii kadeci +50kg.
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB