Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Bawiły się całe rodziny

2015-06-11 12:21:00 (ost. akt: 2015-06-11 12:19:46)

Podziel się:

Deszczowa pogoda nie zniechęciła parafian i gości do udziału w festynie rodzinnym w Czernicach Borowych. Masę atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, zapewnili występujący na scenie artyści, grupa animacyjna, strażacy i harcerze.

Podczas IV Parafialnego Pikniku Rodzinnego, poprzedzonego mszą św. w kościele, koncerty ewangelizacyjne dały zespoły Dekalog i Malta. Ciekawy pokaz zaprezentowali strażacy z miejscowej jednostki OSP. Zwłaszcza dzieci z zainteresowaniem oglądały ich sprzęt – m.in. nożyce pneumatyczne do cięcia metalu i nosze, które to jeden z chłopców postanowił nawet przymierzyć. Uczestnicy festynów zobaczyli także druha ubranego w kombinezon odporny na wysokie temperatury oraz jego kolegę w aparacie tlenowym.

Maluchów rozruszali ciekawymi zabawami Luiza i Jarosław Dawidziukowie wraz z grupą animacyjną TAKT. Milusińscy mieli też do dyspozycji nadmuchiwane budowle, wypełnioną zabawkami strefę malucha oraz punkt malowania ciała. Każdy zaś mógł skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej – w menu znalazły się m.in. pyszna zupa i słodkości. Festyn zwieńczyły zabawy przygotowane przez harcerzy, konkurs wiedzy religijnej i śpiew przy ognisku (na akordeonie grał Jan Nieliwodzki).
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB