Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Fundacja - dzieciom

2015-06-14 08:00:00 (ost. akt: 2015-06-12 11:41:20)

Podziel się:

W Leśniczówce Przejmy przy pięknej słonecznej pogodzie Fundacja Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo-Wychowawczych „Nasze Dzieci” kolejny raz zorganizowała imprezę dla najmłodszych, tym razem z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

W fantastycznej zabawie wzięły udział dzieci z gmin Czernice Borowe, Jednorożec, Krasne i Krzynowłoga Mała. Fundatorzy fundacji oraz liczni wolontariusze zapewnili uczestnikom mnóstwo atrakcji, m.in. strzelanie z łuku, żonglerów, szczudlarzy, dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy oraz pokazy wozu strażackiego, mnóstwo słodkości oraz grill z kiełbaskami i grochówką. Zabawę uświetniły swoim występem dziecięce zespoły ludowe Mali Karniewiacy z Karniewa oraz Młode Kurpie z Jednorożca, jak również Marysia Małkowska z Małowidza. Imprezę odwiedzili miedzy innymi Myszka Miki i Jeż Władysław z przyjaciółmi, którzy zachęcali dzieci do udziału w licznych zabawach i konkursach z nagrodami. W tym dniu naszym maluchom nie mogło niczego zabraknąć!

- Zorganizowanie imprezy możliwe było dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu wspaniałych ludzi. Byli to wolontariusze i darczyńcy, którzy kolejny raz wparli finansowo i materialnie inicjatywę fundacji. Okazuje się, że jednak wszystkie dzieci są nasze wspólne i wielu osobom zależy, aby choć przez chwilę gościł na ich twarzach beztroski uśmiech – mówi Wojciech Tytz, prezes fundacji.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB