Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

W hołdzie Janowi Pawłowi II

2015-06-21 12:00:00 (ost. akt: 2015-06-18 16:47:12)

Podziel się:

Zapraszamy do udziału w Międzypokoleniowym Chórze Festiwalowym, który wystąpi wspólnie z zespołem Trebunie-Tutki podczas Festiwalu Fabryka Światła. Przasnysz 2015.

W każdą niedzielę czerwca w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbywają się zapisy do grupy, która zaśpiewa na koncercie „Nuty wielkiego pasterza”, poświęconym św. Janowi Pawłowi II. Jej uczestnicy wystąpią 12 września w przasnyskiej farze, wspomagając zespół Trebunie-Tutki i Warszawski Chór Międzyuczelniany.

Dotychczas do chóru festiwalowego zgłosiło się ponad 60 osób w wieku od lat 6 do 70, nie tylko z Przasnysza. Są wśród nich m.in. sprzedawca, leśnik, doradca rolny, farmaceuta, urzędnik, laborant, uczniowie, studenci, dorośli i emeryci.

Zapraszamy osoby w każdym wieku, dysponujące głosem i słuchem muzycznym oraz chęcią uczestniczenia w wielkim wydarzeniu artystycznym w mieście. Przesłuchania i próby prowadzi Rafał Witkowski. Będą się odbywać jeszcze 21 i 28 czerwca o godz. 14.00 w MDK. Zaśpiewajmy razem w Przasnyszu św. Janowi Pawłowi II!
Organizatorami Festiwalu Fabryka Światła. Przasnysz 2015 i inicjatorami Międzypokoleniowego Chóru Festiwalowego są Mazowiecki Instytut Kultury oraz Urząd Miasta Przasnysz.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB