Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Rodzice zagrali dla dzieci Czerwonego Kapturka

2015-06-23 11:07:32 (ost. akt: 2015-06-23 11:34:16)

Autor zdjęcia: Elżbieta Prusik

Podziel się:

Zwykle to dzieci występują przed rodzicami. Tym razem było odwrotnie. W Przedszkolu Samorządowym w Jednorożcu to rodzice przygotowali dla swoich dzieci przedstawienie.

W Przedszkolu Samorządowym w Jednorożcu rodzice dzieci z grupy "Wiewiórki" przygotowali dla swoich dzieci niespodziankę. Tą niespodzianką było wyjątkowe przedstawienie "Czerwonego Kapturka". Wyjątkowe, bo w role aktorów wcielili się rodzice. Dzieci były zachwycone i zdziwione, bo mogły zobaczyć swoich najbliższych w zupełnie innych niż na co dzień rolach.
Choć tę bajkę zna każde dziecko, bo wielokrotnie ją widziało i słyszało, to przedszkolaki z przyjemnością obejrzały ją w wykonaniu tak wspaniałych aktorów. Rodzice dali z siebie wszystko. Sztuka odniosła wielki sukces. Dzieci reagowały bardzo żywiołowo, na przemian biły brawo i śmiały się.
Zwykle to dzieci bawią rodziców. Tym razem było odwrotnie. Było to wspaniałe uczucie obcować ze sztuką nie tylko dla maluchów. ale także dla gości zgromadzonych na widowni. Gratulujemy rodzicom za inwencję twórczą i serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński


Źródło: benia

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB