Sobota, 22 lutego 2020. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Przyszłość w rękach uczniów

2015-07-03 09:43:04 (ost. akt: 2015-07-03 09:47:02)

Podziel się:

W Publicznym Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Przasnyszu odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów, którzy kolejny rok szkolny rozpoczną w murach nowej placówki. Nie zabrakło podziękowań i wyróżnień za wyniki w nauce i osiągnięcia na niwie społecznej.

- Ani ja, ani wy nie jesteśmy w stanie przewidzieć dziś przyszłości. Ale dzisiejsza uroczystość potwierdza, że umiecie „kłaść podwaliny”, zaczęliście budować swoją przyszłość. Kolejne cegiełki są w waszych rękach, waszych głowach i waszych sercach - mówił Grzegorz Grabowski, dyrektor PG w Przasnyszu.
Za absolwentami trzy lata spędzone w murach tej szkoły. - To, czego się nauczyliście i co osiągnęliście, zostało dziś podsumowane i docenione. Wasze sukcesy w konkursach przedmiotowych, osiągnięcia sportowe i artystyczne zostały nagrodzone. Podziękowaliśmy za zaangażowanie w pracę samorządu szkolnego oraz inne formy działalności szkolnej i pozaszkolnej – zwracał się do młodzieży Dyrektor.
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB