Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Udany sezon i przygotowania do nowego

2015-07-04 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-03 14:57:39)

Podziel się:

MKS Przasnysz ma za sobą udany sezon w IV lidze mazowieckiej w grupie północnej. Zespół prowadzony przez trenera Wiktora Pełkowskiego, doświadczonego i mającego wspólny język z zawodnikami, a jednocześnie będącego dla nich dużym autorytetem szkoleniowca, zajął wysokie 6. miejsce z 63 punktami na koncie.

Trener Pełkowski zostaje w klubie na kolejny sezon, i co do tego nie było w klubie żadnych wątpliwości. MKS utrzymanie zapewnił sobie już na początku rundy wiosennej. W dalszej części sezonu grał dobrze, choć wiele można jeszcze poprawić i trafiały się słabsze mecze. Do miejsca na podium zabrakło tylko 6 oczek. Przasnyszanie grali solidny futbol, chociaż zdarzały się przestoje i głupio tracone punkty, a linia defensywna miała różne momenty. W końcówce jednak można było zobaczyć, że zespół chce jak najlepiej zakończyć sezon i spokojnie przygotowywać się do nowego. A w nowym potrzebny jest zastrzyk świeżej krwi i rywalizacji w kadrze. Tym bardziej że nie wiadomo, czy z obecnej kadry kogoś nie ubędzie. Wiedzą o tym zarząd klubu i trener Pełkowski. - Prowadzone są rozmowy z kilkoma zawodnikami, którzy na pewno byliby sporym wzmocnieniem zespołu. Co najmniej dwóch jest już dogadanych. Po załatwieniu formalności poinformujemy o tym - mówią w klubie z ulicy Makowskiej. I jest to zrozumiałe. Wiele niewiadomych dotyczy młodzieżowców, między innymi Tomasza Kamińskiego, Mateusza Pepłowskiego, Macieja Smolińskiego, czy Sebastiana Zakrzewskiego, którzy udanie biorą udział w test meczach i stanowią spore zainteresowanie dla klubów z wyższych klas rozgrywkowych. Wszyscy mają jednak jakieś zobowiązania i plany związane z Przasnyszem i o ile zainteresowanie klubów ich umiejętnościami jest, o tyle oni sami podchodzą do tego spokojnie i rozważnie. Tak przynajmniej się wydaje. W Przasnyszu mają pewne miejsce w składzie i perspektywę rozwoju sportowego, ale w przyszłości również pozasportowego. Dziś z samej piłki trudno się utrzymać. Jaki będzie cel na zbliżający się sezon? To nie zostało jeszcze przez zarząd określone. Wszystko zależy od kadry, jaką będzie dysponował trener Pełkowski, a to z kolei od budżetu, który w minionym sezonie nie pozwolił na wzmocnienia i walkę o awans.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB