środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Cztery nowe samochody dla przasnyskiej policji

2015-07-08 14:17:27 (ost. akt: 2015-07-08 11:21:51)

Podziel się:

Policjanci z powiatu przasnyskiego otrzymają cztery nowe samochody - jeden nieoznakowany i trzy oznakowane. Zakupy nowych aut są możliwe dzięki wsparciu samorządów z powiatu przasnyskiego.

Rada miasta Przasnysz zdecydowała, że dołoży 21 500 złotych, co stanowi połowę wartości oznakowanego samochodu dla potrzeb Przasnysza. Gminy Krasne i Czernice Borowe dokładają po 18 000 zł na potrzeby samochodu oznakowanego, z którego będą korzystać policjanci na posterunku w Krasnem. Samorządy gmin Krzynowłoga Mała i Chorzele dołożą po 10 750 zł do samochodu oznakowanego, który będzie służył policjantom w Chorzelach.


Starostwo powiatowe przeznaczyło kwotę 32 500 zł na zakup samochodu nieoznakowanego. Brakującą kwotę do każdego zakupionego samochodu dołoży Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu.
- Wymieniamy systematycznie nasz tabor, w ubiegłym roku kupiliśmy trzy samochody. Jeszcze mamy w taborze samochody, które mają po 12-13 lat, czas je wymienić. Samochód to nieodzowny atrybut pracy policjanta – wyjaśnia Zbigniew Listwon, komendant powiatowy policji w Przasnyszu.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB